Tanáraink

NÉV / VÉGZETTSÉG BEOSZTÁS TANTÁRGYFELOSZTÁS FOGADÓÓRA
Szalai Gáborné – egyetem (pedagógia, tanító) igazgató Matematika 5.b Minden hónap 2. kedd: 8:00-16:00
Révész Lilla – főiskola (művelődésszervező, történelem, informatika tanár) intézményvezető helyettes Informatika: 7. emelt, 8. emelt, Történelem: 6., 8. Keddenként 16:00-17:00
Juhász András – egyetem (klarinéttanár) intézmény alegység vezető Zeneművészet (furulya, klarinét) Hétfőnként 12:00-13:00
Borosné Kollár Mária – egyetem (pedagógia, tehetségfejlesztés, fejlesztő pedagógus) fejlesztő pedagógus, napközis nevelő SNI-s és Btmn-es tanulók fejlesztése
Napközi
Minden hónap 1. csütörtök 1. óra: 8:00-8:45
Császár Andrea főiskola (tanító) tanító
osztályfőnök 3.b
Napközi
Technika 3.b
Matematika 3.a-3.b
Környezet 3.a-3.b
Minden hónap 1. hétfő 1. óra: 8:00-8:45
Csortos Ibolya – főiskola (matematika-rajz-informatika-tánc és dráma, modern tánc) tanár Matematika 5.a
Informatika: 5.a, 5.b, 6. alap, 6 emelt, 8 alapTánc és mozgás: 6Rajz: 5.aKézműves szakkör
Minden hónap első hétfő 4. óra: 11:00-11:45; és 8. óra: 14:30-15:15
Danyi Szilvia – főiskola (tanító) tanító, napközis nevelő Testnevelés 4., 5.bKörnyezet: 4.
Napközi
Minden hónap 1. hétfő: 16:00-16:30 és 1. kedd, 1. óra: 8:00-8:45
Dravucz Kálmán- főiskola (harsonatanár) zenetanár Zeneművészet (egyéni zeneórák) furulya, harsona, trombita Hétfőnként 12:00-13:00
Drotárcsik Ildikó – egyetem (testnevelés, földrajz) tanár
osztályfőnök 5.a
Testnevelés 5.a, 6., 7.a, 7.b, 8.
Földrajz 7.a, 7.b
Sport
Minden hónap 1. kedd: 3. óra, 10:00-10:45 és hétfő 15:00-16:00
Eremiené Lóczi Ildikó – főiskola (tanító) tanító Napközi
Honismeret 5.a, 5.b
Ének-zene 3.a, 3.b
Technika, rajz: 2. a
Minden hónap 1. szerda: 6. óra, 12:45-13:30
Főzőné Tóta Gabriella – főiskola tanár Ének-zene 5.a, 5.b, 6., 7.a, 7.b, 8.
Szolfézs
Szerdánként 4. óra: 11:00-11:45
Gyányi Gabriella – főiskola (angol tanár) tanár Angol
Napközi
Minden hónap első csütörtök 2. óra: 8:55-9:40
Harcsa Szabolcs – főiskola (rajz, földrajz) tanár
osztályfőnök 8.
Földrajz 8.
Rajz 8.
Technika 6., 7.a, 7.b, 8
Képzőművészet
KRESZ szakkör
Keddenként 3. óra: 10:00-10:45
Hlavácsné Molnár Mária – főiskola (orosz nyelv, testnevelés, angol nyelv) tanár Angol
Angol szakkör 2.
Tanulószoba
Minden hónap első csütörtök: 13:30-14:15
Hollóné Kívés Violetta – főiskola (magyar nyelv és irodalom, történelem, mozgókép- és médiakultúra) tanár
osztályfőnök 5.a
Magyar nyelv és irodalom 7., 8.
Történelem 5.a, 5.b, 7.a, 7.b
Mozgókép- és médiakultúra
Csütörtökönként 1. óra: 8:00-8:45
Horváth Szilvia – főiskola (informatika) tanár számítástechnika: 7 alaptanulószoba Hétfőnként 3. óra: 10:00-10:45
Huszárné Baráz Beáta – főiskola (tanító) tanító
osztályfőnök 4.
Magyar nyelv és irodalom 2.a, 2.b
Ének-zene, rajz, technika: 2.b
Napközi
Hétfőnként 6. óra: 12:45-13:30
Janoviczné Krutij Irina – egyetem (modern tánc)  tanár Táncművészet – modern tánc Hétfőnként:

12:00-13:00

Király Krisztina főiskola (tanító) tanító Matematika: 1. Testnevelés: 1. Rajz: 1. Technika: 1.

Napközi: 1.

Minden hónap első szerda, 3 óra: 10:00-10:45
Kiss Jánosné – főiskola (rajz, biológia, mezőgazdasági ismeretek) tanár Természetismeret 5.a, 5.b, 6.
Rajz 6., 7.a, 7.b
Biológia 7.a, 7.b, 8.
Képzőművészet
Minden hónap első hétfő, 5 óra: 11:45-12:30
Kollár Brigitta főiskola (testnevelés) tanár Napközi, egyéni foglalkozások Minden hónap első hétfő, 2 óra: 8:55-9:40
Nagy Gabriella főiskola (magyar) tanár Magyar nyelv és irodalom: 5.a, 5.b, 6., 7.Napközi Minden hónap első kedd: 14:00-16:00
Pifkó Judit – főiskola (tanító, tánc és dráma tanár) tanár osztályfőnök: 5.b Tánc és mozgás/dráma: 1., 2.a, 2.b, 3.a, 3.b, 5.a, 5.b, 7.a, 7.b, 8.Tanulószoba Minden hónap első hétfő, 1 óra: 8:00-8:45
Simon Éva – főiskola (tanító) tanító osztályfőnök: 2.a Testnevelés 2.a, 2.b
Környezet 2.a, 2.b Matematika: 2.a, 2.bSport
Napközi
Minden hónap első kedd, 3 óra: 10:00-10:45
Szakács Ágnes – főiskola (tanító) tanító
osztályfőnök 3.a
Magyar nyelv- és irodalom 3.a, 3.b
Testnevelés 3.a, 3.b
Környezet: 3.a, 3.b
Minden hónap első hétfő, 1 óra: 8:00-8:45
Szakács Péterné – főiskola (tanító) tanító
osztályfőnök 2.
Magyar nyelv és irodalom 4.
Matematika 4.
Rajz 4.
Technika 4.
Ének-zene 4.
Erkölcstan 1., 2.a, 3.a, 5.a, 6., 7.a, 7.b
Minden hónap első csütörtök, 3 óra: 10:00-10:45
Tóth-Marinka Józsefné – főiskola (tanító) tanító
osztályfőnök 1.
Magyar nyelv és irodalom 1.
Környezet: 1.
Ének-zene 1.
Napközi 1.
Minden hónap első csütörtök 10:00-11:00
Veres Anita – főiskola (tanító) tanító
tanár (folyamatban)
osztályfőnök 7.b
Matematika 6., 7.a, 7.b, 8.
Kémia 7.a, 7.b, 8.oSport
Minden hónap első szerda, 7 óra: 13:40-14:25
ÓRAADÓ PEDAGÓGUSOK
Bardóczy Gabriella – főiskola  tanár Zeneművészet (zongora)
Érsek Vencelné – főiskola  tanár  Fizika 6., 7.a, 7.b, 8.
Gelb Ágnes – főiskola  gyógypedagógus